CHAT
0.066
cHARaKter cHARaKter Fri. 4 Dec. 2009 14:06 0 views
Το καλύτερο μου παιχνιδι EVER απο την εποχη του 1040 και της Amiga
cHARaKter cHARaKter Sun. 4 Oct. 2009 6:24 0 views
Funky as hell!!!...and cool vidP.S Εκλογές σήμερα.... ALL HELL IS BREAKING LOOSE!!!
cHARaKter cHARaKter Sat. 28 Nov. 2009 22:24 0 views 1 comments
Amazing 6hr set by Mr.Fingers at Trouw in Amsterdam last april....I was there....
cHARaKter cHARaKter Fri. 24 Jul. 2009 22:14 0 views
"A beautiful and pure attempt to express music through imagery and by articulating the sounds rather than the conceptual content of the piece. The production is perhaps 8-bit Japanese electro drum and bass with visual direction by Hiroshi Kizu. The dancer’s name is Masako Yasumoto. Omo...
cHARaKter cHARaKter Sun. 8 Mar. 2009 11:02 tags music 0 views 3 comments
Είναι γνωστό ότι η έμπνευση και η δημιουργικότητα δεν γνωρίζουν μέσα....Αυτός ο τύπος χρησιμοποίησε το 'σωλήνα' ως πηγή για τα samples του και μάζεψε διάφορα, άσχετα μεταξύ, τους βιντεάκια ανθρώπων που παίζουν μουσική και τα μίξαρε με τέτοιο τρόπο που νομίζεις ότι ακούς μια καλοδουλεμένη μπάντα... Κ...
cHARaKter cHARaKter Wed. 18 Nov. 2009 12:46 0 views
cHARaKter cHARaKter Tue. 17 Nov. 2009 14:35 0 views 1 comments
Kilimanjaro Reggae Band (www.kilimanjaro.gr)Friday 20/11/2009 10:30 PM@ Aisopou MythosAisopou 11, Psiri, AthensCost: 5 EurosThursday 3/12/2009 11:00 PM@ After DarkDidotou 31 & Ippokratous, AthensCost: 5 EurosSaturday 19/12/2009 12:00 PM@ Red SeaPotamianou 23, Ilissia, Athens,Cost: 10 Euros (incl...
cHARaKter cHARaKter Wed. 14 Oct. 2009 3:54 0 views
insert coin to enter
insert coin to enter
cHARaKter cHARaKter Fri. 9 Oct. 2009 12:30 0 views 10 comments
BUKEM DANNO!.... nuff said
cHARaKter cHARaKter Fri. 5 Jun. 2009 16:39 0 views
Απόψε στo ΣΚΑΪ, στις 10, έχει το HOME του Yann Arthus-Bertrand - είναι ο φωτογράφος του φωτογραφικού αλμπουμ 'Η γή απο ψηλά'. Στο Home, αφού πρώτα προβάλει διάφορες φυσικες ομορφιές του πλανήτη, εστιάζει σε πηγές μόλυνσης και φυσικής καταστροφής. Η ταινία πήρε πάνω απο 3 χρόνια να ολοκληρωθεί και κό...